Wyświetl

Hakerski atak „Faktura za usługi Zastepczypojazd.pl dla Firm”

Na nasz adres kontakt@blogpowypadkowy.pl wpłynęły dwa emaile o temacie „ Faktura za usługi Zastepczypojazd.pl dla Firm ” Wygląda na to, że ktoś podszywa się pod firmę Zastepczypojazd.pl, która podobnie jak my działa w branży odszkodowań.

Wiadomości były dwie, obie wysłane jedna po drugiej o godzinie 2.20 w nocy.
Według informacji zawartych na portalu ZaufanaTrzeciaStrona.pl jest to najprawdopodobniej atak hackerski.

Szczegóły można odnaleźć tutaj: https://zaufanatrzeciastrona.pl/post/uwaga-na-nietypowy-atak-faktura-za-uslugi-zastepczypojazd-pl-dla-firm/

Wszystkim osobom, które otrzymały podobna wiadomość o tytule Faktura za usługi Zastepczypojazd.pl dla Firm do momentu wyjaśnienia sprawy radzimy nie otwierać załącznika. Niezmiernie szkoda, że usługi, które niestety i tak nie kojarzą się pozytywnie zostały dodatkowo obarczone negatywną konotacją.

Redakcja Blgpowypadkowy.pl

Jeżeli masz pytanie dotyczące podobnej sprawy, możesz poprosić o kontakt naszego eksperta. Wprowadź numer telefonu w polu poniżej.

lub podaj swój adres email:

1. Administratorem Twoich danych osobowych udostępnionych za pomocą formularza jest Polskie Centrum Odszkodowań sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-508), przy ul. Puławskiej 39 lok. 40, e-mail: biuro@pco.info.pl, tel. +48 22 659 33 43.

2. Twoje dane osobowe są przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO, tj. w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów związanych z kontaktem w sprawie zgłoszenia odszkodowawczego.

3. Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej niż do czasu podjęcia decyzji co do nawiązania współpracy, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń.

4. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego.

5. Administrator zastrzega sobie prawo zamiany niniejszego regulaminu, przez opublikowanie jego nowej wersji na stronie internetowej.

6. Wszelkie pytania dotyczące niniejszego regulaminu prosimy kierować na adres: biuro@pco.info.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Masz kredyt we frankach?
Jest spora szansa na to, że możesz otrzymać zwrot nadpłaconych rat. Kompletowanie dokumentów. Oszacowanie roszczeń. Analiza umowy kredytowej. Zadzwoń 222500899
Dziękujemy za zainteresowanie bezpłatną analizą umowy kredytu. Na podany adres mailowy wysłaliśmy prośbę o potwierdzenie adresu mail.
Szanujemy Twoją prywatność. Żadne informacje nie zostaną ujawnione podmiotom trzecim.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin