Wyświetl

O blogu

blogpowypadkowy.pl powstał przede wszystkim z myślą o pomocy poszkodowanym w wypadkach, w celu popularyzacji wiedzy z zakresu odszkodowań, a także praw przysługujących wszystkim pokrzywdzonym.

Większość osób ulegających wypadkom nie zna swoich podstawowych praw ale również i obowiązków.

Brak świadomości prawnej często działa na niekorzyść osób po wypadkach. Poszkodowany, ale często również jego najbliżsi są zagubieni. Gdy zwracają się o pomoc do prawnika często bywa za późno, lub dochodzenie roszczenia jest utrudnione.

Po wypadku towarzystwo ubezpieczeniowe zwleka z wypłatą pieniędzy, proponuje zaniżone odszkodowanie, żąda dokumentów, które nie są do niczego potrzebne, żeby przeciągnąć sprawę. Taki obraz często wyłania się ze spraw, które zgłaszają do nas Poszkodowani. Brakuje im strony, która w sposób przystępny będzie wskazywała, co w danej sytuacji należy zrobić, czego można żądać, czego oczekiwać, co robić po wypadku oraz jakie akty prawne regulują ich sytuację. Brakuje im miejsca, w którym eksperci i prawnicy z branży odszkodowań odpowiedzą na nurtujące ich pytania.

Chcemy, aby nasz blog tę lukę właśnie wypełnił.

blogpowypadkowy.pl ma też służyć pomocą wszystkim poszkodowanym. Ma on być bazą wiedzy o całym procesie dochodzenia roszczeń z tego tytułu – od zebrania dokumentacji, po udany finał przed sądem.

Chcemy pokazać, że mimo iż jest to często proces skomplikowany, bywa że długotrwały, to z pomocą doświadczonego prawnika śmiało można skutecznie walczyć o odszkodowanie lub zadośćuczynienie.

blogpowypadkowy.pl powstał również z myślą o Czytelnikach szukających wiedzy o najnowszych nowelizacjach w prawie.

Na blogu będą na bieżąco pojawiały się wpisy związane ze zmianami w ustawach, rozporządzeniach wraz z omówieniem tych zmian.

blogpowypadkowy.pl powstał z myślą o osobach, które nie ucierpiały na skutek wypadku, ale chciałby usystematyzować swoją wiedzę na temat własnych praw oraz poszerzyć znajomość zagadnień związanych z tematyką ubezpieczeń. Tutaj znajdziecie Państwo informacje i porady prawne pisane z uwzględnieniem specyfiki

blogpowypadkowy.pl to także krótki przegląd prasy i artykułów związanych z szeroko pojętym prawem ubezpieczeniowym.

Masz kredyt we frankach?
Jest spora szansa na to, że możesz otrzymać zwrot nadpłaconych rat. Kompletowanie dokumentów. Oszacowanie roszczeń. Analiza umowy kredytowej. Zadzwoń 222500899
Dziękujemy za zainteresowanie bezpłatną analizą umowy kredytu. Na podany adres mailowy wysłaliśmy prośbę o potwierdzenie adresu mail.
Szanujemy Twoją prywatność. Żadne informacje nie zostaną ujawnione podmiotom trzecim.
Don't miss out. Subscribe today.
×
×
WordPress Popup Plugin